• Obecnie brak na stanie
Dlaczego materace są takie drogie ?
search
  • Dlaczego materace są takie drogie ?

Dlaczego materace są takie drogie ?

0,00 zł
Brutto

Dlaczego materace są takie drogie ? Takie pytanie pojawia się w głowie niemal każdego kupującego ...... czytaj dalej poniżej

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Bezpieczne zakupy - płatność z każdego banku

 

Najtańsze - szybkie dostawy - jedna stała cena

 

Możliwość szybkiego zwrotu bez podania przyczyny

 

Masz pytanie - tel: 503-684-158

Takie pytanie pojawia się w głowie niemal każdego kupującego.

Dlaczego rama łóżka nie przewyższa kosztu materaca?

Przecież to łóżko, a to tylko materac, prawda?

Mimo tego, że rama/konstrukcja łóżka jest głównym elementem tego mebla, to jednak materac i jego funkcje są tu najważniejszym elementem. Zatem wystarczy wiedzieć kilka istotnych szczegółów, aby nigdy więcej nie zadawać sobie takiego pytania.

Po pierwsze pianka piance nie jest równa, a sprężyny sprężynom także i to jest warte zapamiętania. Po drugie, jakość materaca uzależniona jest od jego komponentów, a to z kolei wpływa na jego cenę.
A co takiego zatem powoduje, że cena wzrasta?
Materace, choć nie są skomplikowanym wyrobem, to jednak ich wartość podwyższają zdecydowanie użyte materiały w produkcji. Im wyższa jakość i trwałość tkanin, tym cena oczywiście wzrośnie, ale przeliczmy to sobie na lata użytkowania i z całą pewnością rozważymy wówczas zakup.
Weźmy pod uwagę, iż niższa cena nie będzie miała tylko odbicia w estetyce użytych materiałów, ona spowoduje, iż komfort snu na takim materacu będzie znacznie gorszy. N wzrost ceny wpływają również łączenia różnych materiałów. Dla przykładu możemy zakupić materac z jednego rodzaju pianki lub nawet trzech, co automatycznie podwyższy jego cenę.

Wymiary materaca lub jego warstwy, pokrowce i inne dodatki także spowodują wyższy koszt. Podsumowując, jeśli decyzja o zakupie materaca powodowana jest niekomfortowym snem na aktualnym materacu, który mamy w swojej sypialni, należy solidnie zastanowić się nad inwestycją w drogi model, który posłuży całymi latami, ale nasz kręgosłup i umysł odwdzięczy się po stokroć.

Komentarze (0)