1. Termin do odstąpienia od Umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym wszedł Konsument w posiadanie zamówionego towaru (lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Konsumenta weszła w posiadanie towaru). Liczy się data dostarczenia towaru a nie data złożenia zamówienia. Termin rozpatrzenia reklamacji wynosi do 10 dni. Koszty odesłania rzeczy co do zasady ponosi kupujący. Oświadczenie o odstąpieniu od Umowy oraz zwroty towaru prosimy przesłać na adres:
POŚCIELPOL 
26-600 Radom
ul. Kozienicka 203/1

kliknij poniżej, aby pobrać formularz

FORMULARZ ODSTĄPNIENIA OD UMOWY
przed upływem terminu, opisanego powyżej (przy czym wystarczy wysłanie oświadczenia przed tym terminem) w formie pisemnej lub za pomocą poczty elektronicznej i wyrażać wolę odstąpienia od Umowy. W oświadczeniu o odstąpieniu od Umowy należy wpisać imię i nazwisko, pełny adres pocztowy oraz numer zamówienia, telefonu i adres e-mail (o ile są dostępne).


Po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie zakupionego towaru oraz zwrot kosztów wysłania towaru jednak nie większy niż najtańsza dostępna opcja wysyłki na sklepie internetowym taniej.biz. Po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji sklep internetowy taniej.biz zobowiązuje się do zwrotu pieniędzy za zakupiony towar w przeciągu 10 dni od daty odbioru przesyłki. Pieniądze zwracane są przelewem na wskazany przez klienta rachunek bankowy. Reklamacje oddalone odsyłane są Nabywcy na jego koszt wraz z uzasadnieniem.

2. Nie przyjmujemy zwrotów oraz nie dokonujemy wymiany towarów :
- po w/w terminie
- w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych
WAŻNE: Produkty lecznicze i wyroby medyczne mogą być zwracane wyłącznie z powodu wady jakościowej lub niewłaściwego ich wydania zgodnie z art. 96 ust.6 ustawy z dnia 6.09.2011r. Prawo Farmaceutyczne(t.j. Dz.U. z 2008 r Nr 45 poz.271 z późniejszymi zmianami). 
3. Kolor może nieco odbiegać od prezentowanego na zdjęciach, co wynika z różnych ustawień monitorów. 
Podane wymiary są przybliżone, faktyczna różnica może wynosić +/- 5% dlatego zapytaj nas przed zakupem jeśli szukasz o kilka cm większej lub mniejszej pościeli - może dokładnie taką mamy.
4. Pamiętaj aby podać nam numer konta na który ma być dokonany przelew za towar oraz imię i nazwisko szczególnie jeśli towar nie ma być wymieniony na inny lub kiedy płatność została wykonana z innego konta, zwrotów pieniędzy nie realizujemy przekazem pocztowym tylko na konto bankowe.
5. Sklep nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem.
6. Kupujący ma prawo obejrzeć dostarczony towar w taki sposób, w jaki mógłby tego dokonać w sklepie stacjonarnym. Jeżeli towar nie spełnia jego wymagań, nie może używać zakupionej rzeczy dowolnie. 
Prawo odstąpienia od umowy: mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy
7. W przypadku sprzedaży towaru w obrocie między przedsiębiorcami - na podstawie art. 558 § 1 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku – Kodeks cywilny (Dz. U. z 2014 r., poz. 121) - strony wyłączają odpowiedzialność Sprzedającego z tytułu rękojmi.

Aby zapewnić bezpieczne i odpowiednie zapakowanie paczki:

 

Umieść produkt w oryginalnym opakowaniu transportowym, jeśli je posiadasz. Jeśli nie, użyj dowolnego kartonu o odpowiednich rozmiarach.

 

Upewnij się, że produkt jest dobrze zabezpieczony wewnątrz opakowania, aby uniknąć przemieszczania się podczas transportu. Możesz użyć folii bąbelkowej lub makulatury jako wyściółki wewnątrz pudełka.

 

Przekreśl starą etykietę transportową lub usuń ją, jeśli wysyłasz zwrot w oryginalnym opakowaniu.

 

Dokładnie i czytelnie wypełnij formularz zwrotu, upewniając się, że wszystkie dane są poprawne i zgodne z danymi podanymi podczas zamówienia.

 

W przypadku uszkodzenia produktu w transporcie:

 

Jeśli produkt zostanie uszkodzony w transporcie, pamiętaj, aby:

 

Dokładnie opisać uszkodzenia na formularzu zwrotu lub na liście przewozowym podczas odbierania przesyłki od kuriera.

 

Skontaktować się z nami jak najszybciej, aby zgłosić problem i uzyskać instrukcje dotyczące dalszych działań.

 

Zachować opakowanie i produkt w stanie, w jakim zostały dostarczone, do czasu rozpatrzenia.

 

Pamiętaj, że termin na zwrócenie pieniędzy wynosi 10 dni roboczych od daty otrzymania produktu.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami telefonicznie 453-404-567 zanim kupisz jeśli czegoś nie jesteś pewien - pamiętaj jesteśmy do Twojej dyspozycji