Kołdry i Poduszki

Kołdry w rozmiarze 140x200 160x200 200x220 Nasze kołdry to wyroby medyczne z 8% vat. 
Zostały wyprodukowane tak, aby zapewniać zdrowy i bezpieczny sen. Posiadają certyfikat jakości - atest OEKO-TEX 100, który potwierdza, że ani wierzchnia warstwa kołdry ani jej wypełnienie nie zawierają żadnych szkodliwych dla zdrowia substancji takich jak formaldehyd czy barwniki, które mogłyby uczulać.
Dzięki zastosowaniu bezpiecznych materiałów nasze kołdry mogą być z powodzeniem używane przez dzieci.
Kołdry są hipoalergiczne. Zostały wykonane w technologii Perfect Fit, która sprawia, że idealnie dopasowują się do poszewki.
Nasze produkty są wielosezonowe. Posiadamy kołdry letnie - miękkie i lekkie oraz kołdry zimowe - grube i puszyste.
Nasze kołdry to PRODUKT POLSKI

Poduszki w rozmiarze 40x40 50x60 70x80 Nasze poduszki to wyroby medyczne z 8% vat. 
Zostały wyprodukowane tak, aby zapewnić zdrowy i bezpieczny sen. Posiadają certyfikat jakości - atest OEKO-TEX 100, który potwierdza, że ani wierzchnia warstwa poduszki ani jej wypełnienie nie zawierają żadnych szkodliwych dla zdrowia substancji takich jak formaldehyd czy barwniki, które mogłyby uczulać. Dzięki zastosowaniu bezpiecznych materiałów poduszki mogą być z powodzeniem używane przez dzieci..
Nasze produkty są całoroczne. Dzięki świetnej jakości wykonania z wewnętrznym overlockiem można z nich korzystać przez wiele sezonów. Doskonale sprawdzą się również jako wkład do poduszek dekoracyjnych.
Nasze poduszki to PRODUKT POLSKI 

Jest 24 produktów.

Pokazano 1-24 z 24 pozycji

Aktywne filtry