• -31%
Kołdra 160x200 całoroczna antyalergiczna
search
  • Kołdra 160x200 całoroczna antyalergiczna
  • Kołdra 160x200 całoroczna antyalergiczna
  • Kołdra 160x200 całoroczna antyalergiczna
  • Kołdra 160x200 całoroczna antyalergiczna
  • Kołdra 160x200 całoroczna antyalergiczna
  • Kołdra 160x200 całoroczna antyalergiczna

Kołdra 160x200 całoroczna antyalergiczna

101,30 zł
69,90 zł Zniżka 31%
Brutto

Uniwersalność: Doskonała zarówno na co dzień, jak i podczas wakacyjnych wyjazdów, nasza kołdra doskonale sprawdzi się w różnych warunkach, zapewniając komfortowy sen.

Komfort Bez Konkurencji: Dzięki puszystemu i sprężystemu wypełnieniu, nasza kołdra zapewnia maksymalny komfort snu, pozwalając Ci odpocząć i zregenerować siły każdej nocy.

Trwałość z Technologią: Wykorzystujemy zaawansowaną technologię produkcji oraz o 40% mniej nici, co gwarantuje nie tylko trwałość, ale także długotrwałą jakość produktu.

Bezpieczeństwo na Pierwszym Miejscu: Nasza kołdra posiada certyfikat medyczny i spełnia wymagania Oeko-Tex Standard 100

Poniżej możesz stworzyć także zestaw

Stwórz własny zestaw: Kołdra 160x200
Ilość

 

Bezpieczne zakupy - płatność z każdego banku

 

Najtańsze - szybkie dostawy - jedna stała cena

 

Możliwość szybkiego zwrotu bez podania przyczyny

 

Masz pytanie - tel: 503-684-158

Letnia Kołdra Wielosezonowa:

Nasza letnia kołdra wielosezonowa to idealne rozwiązanie zarówno do codziennego użytku, jak i na wakacyjne wyjazdy. Dzięki swojej uniwersalności sprawdzi się w każdych warunkach, zapewniając komfort i wygodę przez cały rok.

kołdra 160x200 całoroczna

Najwyższa Jakość i Trwałość

Dzięki zaawansowanej technologii produkcji, do wykonania tej kołdry używamy o 40% mniej nici niż w standardowych kołdrach. Ten innowacyjny proces nie tylko nie wpływa na jakość produktu, ale wręcz ją poprawia, sprawiając, że kołdra jest niezwykle trwała i niezniszczalna. Możesz być pewien, że nigdy się nie pruje, a jej wytrzymałość sprawia, że będzie Ci służyć przez długie lata.

Kołdra 140x200 została uszyta w technologii Perfect Fit: 

kołdra całoroczna 160x200 antyalergiczna

Komfortowe i Bezpieczne Wypełnienie

Specjalnie opracowane wypełnienie jest puszyste i sprężyste, co zapewnia maksymalny komfort snu. Dzięki nowoczesnej technologii, kołdra jest przyjazna dla alergików – minimalizuje rozwój roztoczy i ich alergenów. To sprawia, że jest idealnym wyborem dla osób z alergiami oraz dla tych, którzy cenią sobie zdrowy i bezpieczny sen.

Łatwa w Utrzymaniu Czystości

Kołdrę można prać w pralkach automatycznych, co znacząco ułatwia jej pielęgnację i utrzymanie w czystości. Możliwość prania w 60°C zapewnia, że kołdra pozostaje świeża i higieniczna, eliminując bakterie i alergeny, które mogą się w niej gromadzić.

kołdra 160x200 letnia całoroczna antyalergiczna

Bezpieczeństwo i Certyfikaty

Nasza kołdra jest wyrobem medycznym, co gwarantuje bezpieczeństwo dla Twojego zdrowia. Od 1992 roku, produkty oznaczone certyfikatem Oeko-Tex Standard 100 są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na zdrowie człowieka. Certyfikat ten potwierdza, że kołdra nie zawiera pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, ani barwników, które mogłyby być szkodliwe.

160x200 kołdra kołder 140x200

Kluczowe Cechy Kołdry:

Antyalergiczna i Antybakteryjna: Idealna dla osób z alergiami, minimalizuje rozwój roztoczy i ich alergenów.

Łatwa w Praniu: Możliwość prania w 60°C pozwala na utrzymanie kołdry w idealnej czystości i higienie.

Trwałość: Zaawansowana technologia produkcji i użycie o 40% mniej nici

Certyfikat Oeko-Tex Standard 100: Gwarancja, że produkt jest wolny od substancji szkodliwych, co zapewnia bezpieczeństwo dla Twojego zdrowia.

Opis

Rozmiar
160x200
Komentarze (54)
Oceń