• Obecnie brak na stanie
Co oznacza materac kieszeniowy?
search
  • Co oznacza materac kieszeniowy?

Co oznacza materac kieszeniowy?

0,00 zł
Brutto

Materac kieszeniowy to wyrób wykonywany ze sprężyn kieszeniowych (stąd też właśnie jego nazwa, gdyż każda ze sprężyn znajduje się .... czytaj dalej poniżej

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Bezpieczne zakupy - płatność z każdego banku

 

Najtańsze - szybkie dostawy - jedna stała cena

 

Możliwość szybkiego zwrotu bez podania przyczyny

 

Masz pytanie - tel: 503-684-158

Materac kieszeniowy to wyrób wykonywany ze sprężyn kieszeniowych (stąd też właśnie jego nazwa, gdyż każda ze sprężyn znajduje się w osobnym woreczku, czyli kieszeni). W materacach kieszeniowych zatem każda sprężyna nie jest ze sobą w żaden sposób połączona ze względu na umieszczenie we woreczku, natomiast ich przeciwieństwem są materacy bonellowe już nie tak komfortowe.

Materace kieszeniowe dają wygodę oraz są wyjątkowo sprężyste, ponadto są uniwersalne bez względu na wagę użytkownika. Mając umieszczone sprężyny w oddzielnych komorach, są one niezwykle ciche, nie skrzypią, nie wydają niemal żadnych dźwięków. Kieszenie mają także kolejne atuty, gdyż dzięki temu, partiami reagują na nacisk i regulują go, co powoduje wysoką jakość odpoczynku oraz snu. Ponadto z racji tego, że nie są złączone ze sobą, możliwa jest niezależna praca każdej ze sprężyn z osobna.

Materac kieszeniowy jest rewelacyjnie elastyczny i bez problemu dopasowuje się do kształtu ciała człowieka. Wkłady w materacach są obkładane piankami poliuretanowymi. Można zaopatrzyć się w materace kieszeniowe z PUR pianką oraz materace lateksowe i kieszeniami lateksowymi lub wyjątkowo elastyczne materace kieszeniowe z HR pianką.
Materac może również być wytworzony z kombinacji wszystkich tych materiałów.

Komentarze (0)