• Obecnie brak na stanie
Dlaczego materac dmuchany lub nowy skrzypi
search
  • Dlaczego materac dmuchany lub nowy skrzypi

Dlaczego materac dmuchany lub nowy skrzypi ?

0,00 zł
Brutto

Dlaczego materac dmuchany lub nowy skrzypi? Skrzypiące łóżko to nie lada problem, gdyż nie sposób starać się w takim ..... czytaj dalej poniżej

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Bezpieczne zakupy - płatność z każdego banku

 

Najtańsze - szybkie dostawy - jedna stała cena

 

Możliwość szybkiego zwrotu bez podania przyczyny

 

Masz pytanie - tel: 503-684-158

Skrzypiące łóżko to nie lada problem, gdyż nie sposób starać się w takim przypadku o spokojny sen. Każdorazowe przekręcenie się na inny bok powoduje drażniące skrzypienie. W efekcie wstajemy sfrustrowani niemijającym zmęczeniem. Źródła skrzypienia możemy się doszukiwać wyłącznie materacu.

To materac właśnie powoduje dręczące skrzypienie i niestety zawsze winowajcą pozostaje materac sprężynowy. Sprężyny, które znajdują się wewnątrz konstrukcji materaca, skrzypią podczas nacisku ciała na daną partię łóżka.
Problem ten dotyczy materacy mających sprężyny bonellowe, które obecnie stosuje się w coraz mniejszej skali produkcyjnej. Sprężyny te niestety bardzo szybko ulegają eksploatacji bez względu na wagę człowieka, co powoduje ich wgniatanie i w następstwie skrzypienie.
Tańsze materace mogą nawet tuż po zakupie skrzypieć już na samym początku użytkowania. Problem wydawania dźwięków przez materac czasem dotyczy także, choć w bardzo małym stopniu tych ze sprężynami w kieszeniach, jednak dotyczy to wyłącznie tych niskiej jakości, a im większa waga śpiącego, tym skrzypienie będzie bardziej denerwujące.
W przypadku, gdy problem skrzypienia dotknął właśnie nas i jesteśmy przekonani, że to z całą pewnością nie jest wina konstrukcji łóżka, a winę ponosi sam materac, należy zainwestować w droższy model materaca kieszeniowego.

Komentarze (0)