• Wyprzedaż!
Prześcieradło nieprzemakalne 80x160
  • Prześcieradło nieprzemakalne 80x160

Prześcieradło nieprzemakalne 80x160

32,80 zł
25,80 zł Zniżka 7,00 zł
Brutto

WYRÓB MEDYCZNY BEZPIECZNE I WYGODNE NAWET DLA NIEMOWLĄT PRZEŚCIERADŁO NIEPRZEMAKALNE W ROZMIARZE 80x160 cm 100% WODOODPORNE. PRODUKT POLSKI

Ilość

  • Bezpieczne zakupy - płatność z każdego banku Bezpieczne zakupy - płatność z każdego banku
  • Najtańsze - szybkie dostawy - jedna stała cena Najtańsze - szybkie dostawy - jedna stała cena
  • Możliwość szybkiego zwrotu bez podania przyczyny Możliwość szybkiego zwrotu bez podania przyczyny
  • Masz pytanie - tel: 503-684-158 Masz pytanie - tel: 503-684-158

80 x 160 przescieradło nieprzemakalne 80x160 Wspomaga utrzymywanie wysokiej sterylności w miejscu w którym śpimyprześcieradło nieprzemakalne W ROZMIARZE 80x160 cm WODOODPORNE. Są niezwykle wygodne w użyciu - szybko je zdejmiesz i bezpiecznie wypierzesz

Dlaczego warto wybrać nasze prześcieradło nieprzemakalne w rozmiarze 80x160?


Każde wodoodporne prześcieradł uszyte zostało profesjonalnie z tkanin antyalergicznych i neutralnych dla naszego ciała, nie powodujących uczuleń czy podrażnień .

Dodaliśmy lepszy szew żeby nie nadszarpywały się gumki podczas zakładania na materac - jest to bardzo ważne ponieważ jeśli jest słabo zrobione zapewne prowadzi do urwania gumy z prześcieradła, są dodatkowo wzmacniane tkaniną żeby stały się ekstra pewniejsze w użyciu.

Nasze prześcieradła nieprzemakalne są wyjątkowo praktyczne w zastosowaniu jak i higieniczne - wybrany materiał ułatwia oddychanie dla ciała.

Prześcieradło posiada na każdym rogu ma wyjątkowo dobrze zamocowaną wytrzymałą gumę która pomaga w mocowaniu ochraniacza do materaca.

"Sny to są właściwie filmy na własny użytek."
Miron Białoszewski – Tajny dziennik

Zobacz także