• Wyprzedaż!
  • -7,00 zł
Prześcieradło nieprzemakalne 200x200
search
  • Prześcieradło nieprzemakalne 200x200
  • Prześcieradło nieprzemakalne 200x200

200x200 Prześcieradło nieprzemakalne 200x200

61,80 zł
54,80 zł Zniżka 7,00 zł
Brutto

BEZPIECZNE I WYGODNE NAWET DLA NIEMOWLĄT PRZEŚCIERADŁO NIEPRZEMAKALNE W ROZMIARZE 200x200 cm 100% WODOODPORNE. PRODUKT POLSKI

Ilość

 

Bezpieczne zakupy - płatność z każdego banku

 

Najtańsze - szybkie dostawy - jedna stała cena

 

Możliwość szybkiego zwrotu bez podania przyczyny

 

Masz pytanie - tel: 503-684-158

Ochraniacz na materac to doskonałej jakości podkład do spania przescieradło nieprzemakalne 200x200prześcieradło nieprzemakalne W ROZMIARZE 200x200 cm WODOODPORNE podkład obszyty overlockiem - zastosowany szew wzmacnia podkład

Dlaczego warto wybrać nasze prześcieradło nieprzemakalne 200x200 ?


Prześcieradło nieprzemakalne z każdej z czterech stron ma wyjątkowo dobrze przyszytą wytrzymałą gumę która pomaga w mocowaniu prześcieradła do materaca.

To prześcieradło wodoodporne jest niezwykle praktyczne oraz trwałe a zastosowany materiał zapobiega nadmiernemu poceniu się.
Jeśli materiał nie wchodzi w łóżko czy wersalkę i nie da rady wtedy go założyć to prześcieradło jest idealne dla Ciebie ponieważ jest na czterech gumkach a nie obszywane dookoła.
Każdy wodoodporny podkład wykonany został starannie z materiałów nie powodujących alergii jak i neutralnych dla skóry, nie wywołujących uczuleń czy podrażnień .

Nasze prześcieradła wodoodporne jest złożone z dwóch materiałów - od boku na którym się wypoczywa użyta została przyjemna w dotyku a jednocześnie łatwa do czyszczenia frotte z bawełny a następna - niższa część prześcieradła to nieprzemakalna oddychająca membrana polyuretanowa.

"Nie tylko we snach stawiamy czoło temu, co dopiero nadejdzie albo co już dawno zostało zapomniane, oraz wspominamy coś, co wydaje się błahostką dlatego tylko, że nie potrafimy dostrzec jego znaczenia. "
 Ursula K. Le Guin – Najdalszy brzeg

Zobacz także

chat Komentarze (0)