• Wyprzedaż!
prześcieradło nieprzemakalne 200x200
  • prześcieradło nieprzemakalne 200x200

Prześcieradło nieprzemakalne 200x200

61,80 zł
54,80 zł Zniżka 7,00 zł
Brutto

WYRÓB MEDYCZNY BEZPIECZNE I WYGODNE NAWET DLA NIEMOWLĄT PRZEŚCIERADŁO NIEPRZEMAKALNE W ROZMIARZE 200x200 cm 100% WODOODPORNE. PRODUKT POLSKI

Ilość

  • Bezpieczne zakupy - płatność z każdego banku Bezpieczne zakupy - płatność z każdego banku
  • Najtańsze - szybkie dostawy - jedna stała cena Najtańsze - szybkie dostawy - jedna stała cena
  • Możliwość szybkiego zwrotu bez podania przyczyny Możliwość szybkiego zwrotu bez podania przyczyny
  • Masz pytanie - tel: 503-684-158 Masz pytanie - tel: 503-684-158

Ochraniacz na materac to doskonałej jakości podkład do spania przescieradło nieprzemakalne 200x200prześcieradło nieprzemakalne W ROZMIARZE 200x200 cm WODOODPORNE podkład obszyty overlockiem - zastosowany szew wzmacnia podkład

Dlaczego warto wybrać nasze prześcieradło nieprzemakalne 200x200 ?


Prześcieradło nieprzemakalne z każdej z czterech stron ma wyjątkowo dobrze przyszytą wytrzymałą gumę która pomaga w mocowaniu prześcieradła do materaca.

To prześcieradło wodoodporne jest niezwykle praktyczne oraz trwałe a zastosowany materiał zapobiega nadmiernemu poceniu się.

Każdy wodoodporny podkład wykonany został starannie z materiałów nie powodujących alergii jak i neutralnych dla skóry, nie wywołujących uczuleń czy podrażnień .

Nasze prześcieradła wodoodporne jest złożone z dwóch materiałów - od boku na którym się wypoczywa użyta została przyjemna w dotyku a jednocześnie łatwa do czyszczenia sto procent frotte z bawełny a następna - niższa część prześcieradła to 100% nieprzemakalna oddychająca membrana polyuretanowa.

"Nie tylko we snach stawiamy czoło temu, co dopiero nadejdzie albo co już dawno zostało zapomniane, oraz wspominamy coś, co wydaje się błahostką dlatego tylko, że nie potrafimy dostrzec jego znaczenia. "
 Ursula K. Le Guin – Najdalszy brzeg

Zobacz także