• Obecnie brak na stanie
Kiedy można reklamować materac
search
  • Kiedy można reklamować materac

Kiedy można reklamować materac ?

0,00 zł
Brutto

Kiedy można reklamować materac ? Zakup materaca to nie lada wyzwanie ze względu na preferencje każdego z użytkowników, przed zakupem musimy .... czytaj dalej poniżej

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Bezpieczne zakupy - płatność z każdego banku

 

Najtańsze - szybkie dostawy - jedna stała cena

 

Możliwość szybkiego zwrotu bez podania przyczyny

 

Masz pytanie - tel: 503-684-158

Zakup materaca to nie lada wyzwanie ze względu na preferencje każdego z użytkowników, przed zakupem musimy sprecyzować dokładnie to, czego oczekujemy.
Drogą selekcji od użytych materiałów, sprężyn, wielkości, oczekiwań co do komfortu, aż po cenę pada decyzja o zakupie.

Może się zdarzyć, iż zakupiony materac zwyczajnie nie będzie nam odpowiadał lub będzie miał ewidentną wadę produkcyjną. I co teraz?

Spać całymi latami na materacu, który uprzykrzy nam życie? Otóż nie.
Mamy pełne prawo do reklamacji. Jeżeli zakupiony materac faktycznie będzie miał wadę fabryczną w postaci pęknięcia na materiale, nierówności lub jego wygoda będzie niezgodna z opisem oraz deklaracjami sprzedawcy – oddajemy materac. Należy także pamiętać o warunkach reklamacji, które należy spełnić przed zwrotem. Pamiętajmy, że wadą fabryczną nie są przybrudzenia na materiale, lekka zmiana barwy tkaniny, czy też drobne nierówności w szwach. Maszyny, które służą do obrabiania materacy to bardzo ciężki sprzęt, z kolei tkaniny są mocne, ale też bywają i jasne w swych barwach oraz delikatne.
Zatem tkanina pokrowca może ulec lekkiemu przybrudzeniu, może mieć delikatne nieestetyczne w mniemaniu klienta przeszycie czy te ciemną kreskę na materiale.

Należy pamiętać również, że w żaden sposób drobne zabrudzenia czy przeszycia nie mają wpływu na komfort użytkowania ani też na proces zużywania się materaca. natomiast zamawiając materac przez internet mamy zawsze 14 dni na zwrot bez podania przyczyn co oznacza, że jesli cokolwiek jest nie tak - materac możemy zwrócić, oczywiście nie może on mieć śladów używania niezgodnego z przeznaczeniem.

Komentarze (3)
Oceń