• Obecnie brak na stanie
Po co materac nawierzchniowy
search
  • Po co materac nawierzchniowy

Po co materac nawierzchniowy ?

0,00 zł
Brutto

Materac nawierzchniowy nazywany jest również nakładką na materac albo top materacem. Jest to cienki materac nawierzchniowy .... czytaj dalej poniżej

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Bezpieczne zakupy - płatność z każdego banku

 

Najtańsze - szybkie dostawy - jedna stała cena

 

Możliwość szybkiego zwrotu bez podania przyczyny

 

Masz pytanie - tel: 503-684-158

Materac nawierzchniowy nazywany jest również nakładką na materac albo top materacem. Jest to cienki materac nawierzchniowy, który nakłada się na górną część materaca właściwego albo wersalki. Produkuje się go z różnych typów materiałów takich jak, chociażby pianka termo-elastyczna, pianka wysoko-elastyczna, czy też lateks. Każdy materiał ma inne specyficzne właściwości w odczuwaniu wygody i tylko od nas zależy, który nam najbardziej będzie odpowiadał.

Po co się stosuje taki materac nawierzchniowy?

Oczywiście dla większego komfortu podczas snu i odpoczynku. Komfort ten polega na zmiękczeniu powierzchni materaca głównego albo zbyt twardej wersalki. Stosuje się go również w celu wyrównania powierzchni. Przykładowo, jeżeli mamy 2 osobne materace na jednym łóżku, a zastosujemy nakładkę, to idealnie wyrównamy za jej pomocą powierzchnię i nie będzie już odczuwalna w żaden sposób przerwa między obiema materacami. Materac nawierzchniowy używany jest także do ochrony materaca właściwego, ponieważ dzięki niemu proces zużycia jest o wiele wolniejszy i możemy na dłużej zachować swój materac główny w stanie idealnym. Taką nakładkę użyć można również w celach higienicznych. A nakładając ją na kanapę, która zazwyczaj jest twarda, niwelujemy dyskomfort i podnosimy elastyczność powierzchni do spania.

Komentarze (0)